KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13924321
nr 1392 4321
Max Hellberg
(1907-1976), Sverige
Oljemålning, Södermalm. Signerad. Olja på duk, 50x66cm, yttermått inklusive ram: 66x77cm
Max Hellberg, född 1907 i Stockholm, död 1976, svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:50:16
Max Hellberg
Läs mer om Max Hellberg